Partnerzy

Polsko-Japońskie Stowarzyszenie Młodzieży

Misją Polsko-Japońskiego Stowarzyszenia Młodzieży, powołanego w grudniu 2018 roku, jest łączenie młodych ludzi w Japonii i Polsce. Obecnie siedziba stowarzyszenia znajduje się w Tokio. Każdego roku nasze siły koncentrują się na Polsko-Japońskiej Konferencji Studentów, gdzie młodzi ludzie mogą lepiej się poznać i opowiedzieć sobie nawzajem o swoich krajach. Stowarzyszenie zajmuje się organizacją wydarzeń, wykładami gościnnymi w szkołach, aktywnie udziela się w mediach społecznościowych oraz wspiera firmy.

Polsko-Japońska Konferencja Studentów

Polsko-Japońska Konferencja Studentów jest organizacją studencką założoną w 2017 roku przez pięcioro studentów zainteresowanych wymianą kulturową pomiędzy Japonią a Polską. Poprzez organizację corocznej konferencji, pogłębiamy wzajemnie zrozumienie dla różnorodności naszych kultur i dążymy do stałego polepszania naszych stosunków w przyszłości.

Global Media Corporation

Mówią o sobie: „Jesteśmy niczym kompas dla pływających po nieznanych i burzliwych wodach japońskich firm, które chcą wpłynąć na zagraniczne rynki, a jednocześnie latarnią morską dla tych zagranicznych firm, które pragną wpłynąć na rynek japoński. Dla naszych pracowników, ludzi przeróżnych kultur i narodowości, chęć bycia pomostem między Japonią a innymi krajami jest tym, dla spełniania czego wstają każdego dnia na nogi.”