Co możemy dla Ciebie zrobić?

Łączenie ludzi i produktów z obu krajów

Łączenie ludzi i produktów z obu krajów

Promowanie wymiany pomiędzy dwoma krajami

Angażujemy się w działania, które łączą oba kraje „ludźmi” oraz „produktami”. Chcemy być pomostem dla ludzi pomiędzy Polską i Japonią. A także chcemy promować wymianę produktów między Japończykami i Polakami.

Wspieramy firmy

Wspieramy firmy

PLANUJESZ INWESTOWAĆ W POLSCE CZY JAPONII?

ASAGAO wspiera firmy, które planują inwestować w Japonii oraz Polsce. Mówimy po japońsku, polsku oraz angielsku i uczestniczyliśmy już w wielu polsko-japońskich projektach. Jeśli szukasz firmy partnerskiej lub potrzebujesz informacji skontaktuj się z nami koniecznie!

Wskazujemy Ci drogę

Wskazujemy Ci drogę

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ O JAPONII LUB POLSCE?

ASAGAO wskaże Ci właściwy kierunek i połączy z odpowiednimi ludźmi. Pracowaliśmy zarówno z klientami indywidualnymi jak i grupami czy organizacjami.

Aktualności i wydarzenia

Bądź na bieżąco z aktualnościami!

Asagao Newsletter Vol.2

ASAGAO Newsletter Vol.2 Opublikowaliśmy tygodnik na temat; Rośnie liczba bankructw opóźnienie roku szkolnego i akademickiego Mamy nadzieję, że będzie to pomocne dla osób interesujących się Japonią.Zapraszamy do lektury.Przy okazji  ASAGAO wyśle ten Newsletter do osób Read more…

ASAGAO Newsletter Vol.1

ASAGAO Newsletter Vol.1 Opublikowaliśmy tygodnik na temat; Jaki wpływ będzie miała zmiana terminu TOKIO 2020 na 2021? Eksperci omawiają skuteczność remdesiwiru Mamy nadzieję, że będzie to pomocne dla osób interesujących się Japonią.Zapraszamy do lektury.Przy okazji  Read more…

Bądźmy w kontakcie

Porozmawiajmy o tym co możemy zdziałać razem.

Find us at the office

Address:

ul. Zbożowa 3/11, Kraków, 30-002, Polska

Business Hour:
Mon-Fri 09:00-17:00

Give us a ring

+48 576 186 827 (Poland)
+81 70 4218 7767 (Japan)

Contact Us

Klauzula informacyjna do formularza kontaktowego Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, że: 1)administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ASAGAO Sp. z o.o., ul. Zbożowa 3/11, 30-002 Kraków, Polska, 2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie: - art. 6 ust. 1 lit. a i f ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) - w celu wymiany korespondencji, 3) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie: - podmioty upoważnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa, - podmioty współpracujące oraz realizujące usługi dla ASAGAO Sp. z o.o., ul. Zbożowa 3/11, 30-002 Kraków, Polska, 4) Pani/Pana dane będą przechowywane: - do czasu zakończenia korespondencji lub do momentu cofnięcia zgody, 5) posiada Pani/Pan prawo do: - dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, - do sprostowania swoich danych, - do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, - do usunięcia danych osobowych, w tym do ograniczenia przetwarzania danych, - do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, 6) podanie przez Panią/Pana danych jest w pełni dobrowolne, jednakże brak wyrażenia zgody skutkował będzie niemożnością przesłania wiadomości.