opis dzoałności

Pragniemy aby każda z naszych usług przyczyniła się do wzmocnienia więzi pomiędzy Polską i Japonią.

Usługi Dla Twojej firmy

Zapewniamy Twojej firmie usługi takie jak: tłumaczenia, badania rynku, prace biurowe, organizacja wydarzeń, programy podróży oraz wiele więcej. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej!

WSPARCIE PRZY ZAKUPIE TOWARÓW Z JAPONII

ASAGAO sp. z. o. o. dostarcza japońskie produkty wszystkim polskim konsumentom. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty, które znaleźć można na poniższej stronie:

WSPIERAMY STUDENTÓW

ASAGAO sp. z o.o. wspiera tych którzy pragną studiować w Japonii lub Polsce. Od pomocy w wybraniu studiów do samego ich rozpoczęcia. Mamy i znamy odpowiednich ludzi, zarówno Polaków jak i Japończyków, którzy wskażą Ci drogę.

Planujemy i organizujemy wydarzenia

Zorganizowaliśmy już niejedno wydarzenie i nie możemy się doczekać kolejnych. Jeśli potrzebujesz pomocy w organizacji eventu napisz do nas! Nasze doświadczenie dotyczy nie tylko spotkań kulturalnych ale i biznesowych.

Kochamy Japonię i Polskę

Znamy języki obce!

Nasi członkowie mówią po japońsku, polsku i angielsku. Kochamy nasze kraje!

Rozległa sieć studentów

Ponieważ sami jeszcze niedawno byliśmy studentami, nasze kontakty ze środowiskami studenckimi są bardzo mocne. Jeśli znasz kogoś kogo interesuje temat Polski i Japonii poinformuj zarówno jego jak i nas.

Jakość

Dostarczamy najwyższą jakość usług w każdym zadaniu, którego się podejmujemy. Pochodzimy z różnych środowisk i profesji nas co czyni nas wszechstronnymi.

Nasz zespół w Polsce i Japonii

Ponieważ nasz zespół działa jednocześnie zarówno w Japonii jak i Polsce zawsze mamy najświeższe informacje z obu rynków.

Przyczyń się do budowania lepszej przyszłości

To w co wierzymy to, że rozmowa i wzajemne zrozumienie może zdziałać wszystko. Możemy zmienić przyszłość!